Marka Evleri ikinci Etap Projesi

Toplam 15050 Metrekare Alan Üzere Kurulan Marka Evleri 1.Etap 7.550 Metrekare Yeşil Alanı, 600 Metre Yürüyüş Koşu Parkuru, 250 Araçlık Otoparkı, Basketbol Sahası, Oturma Bankları, Kamelyalar, Süs Havuzları, Fitness Salonu, Sauna, Çocuk Oyun Alanlarıyla Doğa İle İçiçe Yaşam Olanağını Sizlere En İyi Şekilde Sunmaktadır.
Şehrin Kargaşasından Uzak Ama Bir O Kadar da Şehrin Olanaklarına Sahip Ankara Manzaralı, Marka Evleri 1.Etap Yaşam Anlayışınızı Değiştirecek.
Siz ve Sevdikleriniz İçin Güvenli Bir Yaşam Alanı Planladık.
Marka Evleri; Deprem Yönetmeliğine ve Son İnşaat Teknolojisine Uygun Olarak, Güvenli Radyal Temel Sistemi Uygulanmıştır.
Ayrıca; Marka Evlerinde Tüm Siteyi Çevreleyen Güvenlik Duvarı, 24 Saat Kapalı Devre Güvenlik Kamerası Sistemi ve Yangın Güvenlik Sistemi ile Sizlerin Güvenliğini Saplar.
Marka Evlerinde Dış Cephe Isı Yalıtımı, Isı Yalıtımlı PVC Doğramalar, Mobilya Kapılar, Her Dairede Görüntülü Ve Renkli Diafon Sistemi Ve Kablolu TV İle Uydu Yayınına Uygun TV Sistemi Bulunmaktadır.
Her Blokta 2’şer Adet 630 Kg 8 Kişi Kapasiteli 1/60 M.Saniye hızla jeneratör destekli tam otomatik paslanmaz krom çelik kaplı akıllı KONE marka Asansör ve Ortak Kullanım Alanları, Sosyal Tesisler İçin Jeneratör Mevcuttur. Her Daire İçin 2 Telefon Hattı ve Her Odaya TV Hattı Çekilmiştir.
Dairelerinizde; Saten Boya, Laminat Parke ve Laminat Kaplama Mutfak Dolapları, Fayans, Karton piyer, Vestiyer ve Hilton Tipi Lavabolar, Kaliteli Malzeme ve İşçilik Kullanılarak Sizlerin Beğenisine Sunulmuştur.

Fotoğraflar